Open menu

KIRSIKIVIEEMALDAJA Topsiga

Laos

Hind: 5.99 €6.80 €

Saab osta 1 kaupa.
Vali toode
Kategooria: Hoidistamine
Muu köögis vajalik
Artikkel: 19-0135
EAN: 5901292601355
Kõrgus / Laius / Sügavus: pakendiga 21,00 22,00 12,00 / toode 21 xx 20 x 11cm
MATETRJAL: plastik
PAKEND: ilukarp
VARVUS: valge

Toode on valmistatud kvaliteetsest plastikust ja roostevabast terasest. Eemaldab kiiresti ja effektiivselt kivid nii kirssidelt kui ka väikestelt ploomidelt või oliividelt.

Toote põhjal on iminapp, millega saab seadme kinnitada tööpinna külge, et seade kivide eemaldamise ajal ei libiseks. Selleks asetage kivide eemaldaja siledale, puhtale ja kergelt niisutatud pinnale ning fikseerige keerates põhja ääres olevat kangi 180 kraadi päripäeva. Pange komplektis olev vedru kirsikivi eemaldaja kolvi silindrisse nagu näidatud karbil oleval pildil. Selleks avage silindri tipus olev kinnitusmutter ning peale vedru paigaldamist, kinnitage mutter. Asetage marjad ülaosas olevasse mahutisse ja anum puhastatud marjade jaoks marja äravoolutoru lähedusse. Kivide eemaldamiseks vajutage kolvil olevat nuppu. Kivi kukub puhastamise tagajärjel spetsiaalsesse kogumisnõusse, puhastatud kirss veereb aga läbi renni selle alla asetatud anumasse.

Peale seadme kasutamist saab selle lihtsalt lahti võtta ja voolava vee all puhtaks pesta. Seadet ei tohi pesta nõudepesumasinas! Ärge puhastage seadet tugevate puhastusvahendite ja keemiaga!