Open menu

PRÜGIKAST SmartStore Collect 76L valge

Laos

Hind: 44.99 €54.95 €

Saab osta 1 kaupa.
Vali toode
Kategooria: Vannitoa,tualeti-ja sauna tarbed
Plastikust köögikaubad
Plastikust kodukaubad
Prügikastid
Vaaria- muud kaubad
Artikkel: 8005501
EAN: 7332462091450
Kõrgus / Laius / Sügavus: 57x38x42cm / 76L, max 100kg istumiseks - tumbana kasutamiseks
MATETRJAL: BIO Plast+ bambus kaas
PAKEND: Ilukarbis 1 suurkast kaanega + sees kolm halli kasti koos kaantega. Sobilik jäätmete sorteerimiseks või panipaigana kasutamiseks.
VARVUS: valge , puit kaas

PRÜGIKAST / PINK SmartStore Collect 76L

Me kõik teame, kui oluline on tulevastele põlvedele prügisorteerimine, taaskasutus ja parema planeedi heaks panustamine. Kuid praktikas on meie kodudes harva ruumi kõigile erinevatele sorteerimismahutitele ja süsteemidele. Selle probleemi lahendamiseks on kohal uus SmartStore ™ Collect!
Nüüd saate suure Collect-kasti sees hõlpsalt sortida näiteks plastpakendeid, klaasi, metalli, pappi jms. Väiksemad lisad (karbis mahub 3 vahetükki) on praktilised erinevat tüüpi jäätmete jaoks ning neid on lihtne tõsta ja kaasas kanda. Ka käepidemed hoiavad prügikoti kenasti paigal.
Moodulkontseptsiooni saab kohandada individuaalsetele vajadustele. Osasid saab kasutada eraldi või kõiki koos, sõltuvalt teie kodu ruumist ja vajadusest. Lisad saab näiteks integreerida olemasolevatesse jäätmesüsteemidesse.

SmartStore Collect ei pea varjatud olema, minimalistlik Skandinaavia disain sobib suurepäraselt kõigisse kodudesse. Suur kast on matt-must või valge ja sellel on vastupidav bambusest kaas, mis muudab suure kasti praktiliseks istmeks - pingiks ( maksimaalne raskus 100kg ) . Hoidke süsteemi Collect näiteks köögis, esikus, koridoris või rõdul / terrassil.
Kõiki osi on lihtne puhastada ja kasutada ning plastdetailid on toodetud  Rootsis ja Soomes taaskasutatavast materjalidest, ringlusesse võetud toorainest.
SmartStore Collect on Saksamaa disainiauhinna ja innovaatilise interjööri auhinna võitja 2020 aastal!